פסטיבל אגן הים התיכון בעכו יוצא לדרך

26/11/2017
גלית גיאת (הגדל)
עיריית עכו בשיתוף משרד התרבות והחברה הכלכלית של עכו יקיימו בחופשת החנוכה, זו השנה השנייה ברציפות את פסטיבל אגן הים התיכון. הפסטיבל שייערך במשך שלושה ימים רצופים, בין ה17-19 בדצמבר יכלול תשעה מופעי מוסיקה, תיאטרון ומחול. מחיר כרטיס לכל מופע הוא עשרה שקלים בלבד.
ראש העיר עכו שמעון לנקרי אמר, כי תושבי העיר יוכלו ליהנות בחנוכה מחגיגת תרבות אמיתית. ״אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה הפורה עם משרד התרבות בראשות השרה מירי רגב שמסייע להנגיש את התרבות לפריפריה במחיר סמלי ביותר״, אמר לנקרי.
הפסטיבל ייפתח ביום ראשון 17.12 בשעה 17:30 עם מופע תיאטרון לכל המשפחה - הקוסם מארץ עוץ שייערך בהיכל התרבות האודיטוריום. בשעה 20:30 ייערך מופע מוסיקלי עם השחקנית גלית גיאת בקונסרבטוריון העירוני. באותה שעה ייערך במועדון הג׳אם מופע מחול ה״טבלאו״ בספרד. ביום שני, 18.12 יתקיימו המופעים הבאים: בשעה 17:30 ייערך בקונסרבטוריון העירוני מופע מחול- סילבר שואו; בשעה 20:30 הצגת תיאטרון - הבנות של אבא באודיטוריום העירוני; באותה שעה ייערך מופע מוסיקה עם רמי יהודה בטברנה יוונית במועדון הג׳אם. ביום שלישי, 19.12 ייערכו המופעים הבאים: בשעה 17:00 הצגת תיאטרון לילדים בשפה הערבית במרכז תיאטרון עכו; בשעה 20:30 ייערך באודיטוריום מופע מוסיקה ״אביאדי״ - נטע אלקיים במופע מיוחד המוקדש לזמרת זוהרה אלפסיה עם הרכב אנדלוסי מיוחד של 14נגנים;  באותה שעה ייערך בקונסרבטוריון מופע מחול של להקת המחול הקיבוצית עם המופע ״קופסה לבנה״. כרטיסים ניתן לרכוש באתר האינטרנט של החברה הכלכלית: akkoct.co.il ובקופת האודיטוריום 9914717
Share/Bookmark
עבור לתוכן העמוד